K národnímu MČR na rány 2018

Senior tour

Zcela nedávno skončilo na Konopišti dvoudenní národní seniorské mistrovství ČR ČSGA na rány 2018. Bylo to již druhé mistrovství na rány, které pořádá ČSGA pro všechny kategorie 50 +. První den senioři prověřili perfektně připravené d’Este, druhý den se hrálo na opět perfektním hřišti Radecký.

Medaile si odváželi golfisté, kteří odevzdávali score karty s výsledky pod 80 ran. V kategorii 65+ si zlato v rozstřelu berdíkem na jedničce vybojoval Oldřich Uher.

V kategorii 65+ se na třetím místě umístil pan Otakar Maršálek. 78 ran, které zahrál ve druhém kole, ho posunulo na třetí pozici. Bronzová medaile na fotografii však visí na krku pana Věroslava Rajchrta, který ve skutečnosti skončil o ránu za Otou Maršálkem. Za zmatky se oběma pánům omlouváme.