27.8.2007
Ve dnech 21.-23. srpna 2007 se  na lucemburském hřišti Golfového klubu Grand Ducal uskutečnilo VIII. ME a EP super seniorů.
 Hřiště GC Grand Ducal se nachází nedaleko hlavního města a je obklopeno letištěm a dálnici. V  roce 2006 oslavilo 70 let od svého založení. Je umístěno v mírně zvlněné krajině a jednotlivé dráhy jsou oddělené stromořadím.
Družstvo ČR  V. Karel (GCPDY), J. Fuchs (GCPHA), J. Mrůzek (RGCML), V. Kulich a S. Prauzek (PGCMO), A. Štěpánek (GCLIŠ) se mistrovství  v  poháru CHALLENGE  ADRIAN  DE BRUYN  zúčastnilo poprvé.

Ze tří hracích dnů se uskutečnila jen soutěž dvojic (první hrací den kdy se hodnotil lepší výsledek dvojice na jamce a třetí hrací den kdy dvojice měla možnost výběru drajvu a dále pokračovala ve hře jedním míčem). Soutěž jednotlivců se pro nezpůsobilost hřiště pro hru - druhý hrací den (voda na hřišti) neuskutečnila.
Soutěže CHALLENGE  IVANA MAUERA hrané na rány  bez vyrovnání HCP  se zúčastnila družstva 9. států.
Zvítězilo družstvo Anglie, před Španělskem a Švédskem.
Další pořadí: Německo, Francie, Švýcarsko, Holandsko, Rakousko a Belgie.

Soutěže CHALLENGE  ADRIAN  DE BRUYN  hrané na HCP netto body se zúčastnila družstva 15. států.
Zvítězilo družstvo Norska, před Portugalskem a  Anglii. Družstvo ČR skončilo čtvrté .

Další pořadí: Island, Luxemburg, Španělsko, Francie, Švýcarsko, Německo, Švédsko, Rakousko, Slovinsko, Belgie a Holandsko.
V soutěži dvojic se umístili : J.Fuchs a  J. Mrůzek na 8. místě, V. Kulich a S. Prauzek na 14. místě,
 V. Karel a A. Štěpánek  na 26. místě.

27.8.2007
Ve dnech 8.-9.9.2007 se odehraje v Sokolově MMČR seniorů profesionálů.
Zúčastnit se jej mohou i senioři amatéři s hendikepem než 15,0 a nižším.
Rozpis mistrovství je zde ...

21.8.2007
K dalšímu dílu seniorské túry přijelo do Bechyně 37 hráček a hráčů. S jedinou výjimkou sem nenašli cestu hráči s jednomístnými hendikepy, ale to nic neubralo na úpornosti  golfových dramat. V jednotlivých kategoriích zvítězili: Emil Mařík (GCPRH), Jaroslava Babánková (PJCBE), Jiřina Filipovičová (GCABR) a Vladimír Dušek (PRAGK).