31.8.2006
Druhý den Mistrovství nepřinesl podstatné změny v popředí ženských výsledků, ale třetí den přinesl zatím bronzovou medaili.
V ženách si bez problémů udržela zatím první místi Rita Ruland s náskokem 17 ran, pořadí na druhém a třetím místě si prohodily naše reprezentantky Helena Janoudová a Vlasta Peterková.
V mužích je situace trochu jiná, jsou již dohrána všechna tři kola a dobrým závěrem zvítězil Dietmar Kuhlmann z Německa celkovým součtem 230 ran. Jen o jednu ránu za ním zaostal Honza Kunšta celkovým výsledkem 231 a obsadil třetí místo! Ale stačila JEDNA rána! Honza Kunšta jistě dobře ví, kde chyboval, ale tohle ví i hráči před ním.

30.8.2006
Na domácí scéně je posledním srpnovým turnaje již XIV. Mezinárodní seniorské mistrovství v Karlových Varech.
Zatím mají účastníci za sebou první hrací den. Bohatá a kvalitní zahraniční účast, kterou by mohlo závidět i "normální" Mistrovství ČR dává předpoklady pro zajímavé výsledky. V ženách zatím vede "o parník" Rita Ruland z Německa (74 ran) před Vlastou Peterkovou (GCKV,84) a Helenou Janoudovou (RGCML,84). V mužích je to zatím vyrovnanější, tady je na prvním místě Göth Steinhardt z Německa (74 ran), nejlepší z českých hráčů je domácí Petr Hofmann (GCKV,79) a Honza Kunšta (RGCML)na 4. místě stejným výsledkem.

14.8.2006
K nahlédnutí je nový žebříček po turnaji ve Staré Boleslavi
a samozřejmě kompletní výsledky posledních turnajů. Použijte volby v levém menu.

7.8.2006
Blíží se velmi oblíbené a prestižní XIV. Mezinárodní mistrovství seniorů
České republiky mužů a žen ve hře na rány.  Hrát se bude v Karlových Varech ve dnech 29.-31.8., rozpis najdete zde...

7.8.2006
VII. K+K Monarchie Trophy
Ve dnech 1.-4. srpna 2006 se na golfovém hřišti GC TERME 3000 Moravské Toplice ve Slovinsku uskutečnil za účasti seniorů ČR, Maďarska, SR, Rakouska a Slovinska již sedmý ročník K+K Monarchie Trophy.
Hřiště s velkým množstvím vodních překážek je umístěno v rovině.
Počasí přálo golfu i hřišti jen tři dny, tréninkový den a prvnímu i druhému soutěžnímu kolu. Třetí soutěžní den byl pro nepřízeň počasí zrušen.
Do soutěže proto byly započteny jen dva lepší výsledky prvního soutěžního kola (lepší výsledek z dvojice na jamce) a dva lepší výsledky druhého soutěžního kola (výběrový drajv), nejhorší výsledek se škrtal.
Soutěž se hraje na stableblefordové body v brutto kategorii (šest hráčů) a netto kategorii ( šest hráčů).
V brutto soutěži skončilo družstvo ČR ve složení: J. Hanek, J. Nečas, J. Prause, V. Rajchrt, P. Štangl a T. Teissing na druhém místě za družstvem Rakouska.
V netto soutěži rovněž zvítězilo Rakousko. Družstvo ČR ve složení J. Císař, R. Matolín, J. Mrůzek, V. Posejpal, S. Prauzek, P. Štebel a I. Valtr skončilo na čtvrtém místě.
O velmi dobré podmínky pro hru i pro účast na tomto turnaji se mimo pořadatelů zasloužili i sponzoři SPRINT SPORT Karlovy Vary – T. Ševčík a Igor Valtr.

7.8.2006
Senior Tour  pokračovala dobrou účastí za přítomnosti téměř všech nejlepších v Darovanském Dvoře.
V mužské kategorii si "zadělal" na vítězství vynikajícím prvním kolem 67! ran Honza Kunšta a přes slabší druhé kolo své první místo uhájil před Bohumilem Pospíšilem.
V ženách nedala nikomu šanci Eva Tichá a nejlepšími koly s přehledem zvítězila před Jaroslavou Hůlovou.
Kompletní výsledky zde...

7.8.2006
Ve dnech 25.-26.07.2006 se na hřišti GC Austerlitz uskutečnil tradiční ČESKO-SLOVENSKÝ POHÁR 2006.
Dvoudenní utkáni čtyřčlenných družstev mužů, žen, juniorů do 21 let, juniorek do 21 let, seniorů a profesionálů, se uskutečnilo za velmi teplého počasí na dobře připraveném hřišti.
O celkové vítězství družstva ČR se zasloužili i senioři ČSGA – J. Janík, J. Nečas, S. Prauzek a Z. Chmelíček.

7.8.2006
VII. Mistrovství Evropy hráčů nad 70 let
Senioři ČSGA se ve dnech 19.-21.07.2006 zúčastnili VII. Mistrovství Evropy hráčů nad 70 let , které se uskutečnilo na hřišti GC Tále ve SR.
Výborně připravené hřiště a krásné letní počasí přivítalo 96 hráčů z 12 států Evropy.
Družstvo ČR  (J. Mrůzek, J. Fuchs, K. Tomek, O. Pröschl, V. Kulich a S. Prauzek)  se tohoto turnaje zúčastnilo poprvé.
Hrálo se ve dvou kategoriích.
Hlavní soutěže Mistrovství Evropy – Challenge Ivan Mauer (v brutto kategorii), se soutěže zúčastnilo sedm družstev - Švýcarsko, Španělsko, Švédsko, NSR, Francie, Rakousko a ČR.
Zvítězilo družstvo Švýcarska, před Španělském a Švédskem. Hráči ČR skončili na sedmém místě.

V Evropském poháru – Challenger Adrian De Bruijn (netto kategorii) se soutěže zúčastnilo devět družstev – Rakousko, Španělsko, Portugalsko, Švýcarsko, Island, SRN, Norsko, Holandsko a Lucembursko.
Zvítězilo družstvo Rakouska, před Španělskem a Portugalskem.