30.5.2005
Tradiční mezinárodní mistrovství seniorů Slovinska se uskutečnilo ve dnech 24. až 26. května 2005
.
Velmi dobře připravené hřiště GC Bled za krásného počasí přivítalo 75 seniorů a seniorek mimo domácích i hráče z  Německa, Thajvanu, Rakouska, ČR, Chorvatska, Španělska, Švýcarska, Itálie a Irska. Ozdobou turnaje byli hráči v mužské kategorii H.H. Giesen a B.Wimmer s HDC -2  a ženách R. Ruland s HDC +1.
Mezinárodním mistrem Slovinska pro rok 2005 se stáli Hans Hubert Giesen a Rita Ruland. Národní mistrovství Slovinska vyhrál Jernej Pavlič a Aleksandra Veble.
Za ČR se MMS Slovinska zúčastnili senioři PGC Ostrava J.Prause a S. Prauzek

26.5.2005
Svratka je dějištěm páté části Senior Tour 2005,
která se hraje jako sedmý ročník ITECO Golf Cup 4.-5.62005. Ale kdo se zpozdí s přihláškou, nemusí se do turnaje již dostat. Účast je díky hře na devítijamkovém hřišti omezena na 36 hráčů! Na rozpis turnaje se podívejte zde...

26.5.2005
Celkem 80 seniorek a seniorů se zúčastnilo dýšinské Senior Tour.
Tentokrát se hrálo na netto výsledky, což posunulo do popředí hráče s vyššími hendikepy, ale je zajímavé, že v obou kategoriích shodně na druhých místech jsou hráči s hendikepem nejnižším. V ženách zvítězila Iva Pfannenstielová (GCS,146 netto) před Helenou janoudovou (RGCML, 150) a Kamilou Pobudovu (GCK,153). V mužích získal těsně o jednu ránu první místo Tomáš Teissing (GCKO,150), na druhém místě shodně skončil Honza Kunšta (RGCML,151) a Jiří Neudert (GCP,151). Další turnaj série se koná 4.-5.6. ve Svratce.
Kompletní výsledky zde...

24.5.2005
Mistrovství družstev je za dveřmi.
Tradiční utkání klubových seniorských družstev se bude hrát v Šilheřovicích ve dnech 17.-19.6. Svá družstva i hráče již můžete přihlásit! Na rozpis soutěže žen se podívejte zde... a na rozpis pro muže zase tady ...

16.5.2005
Říká Vám něco Dýšina? Mělo by, protože se zde odehraje další kolo Senior Tour 2005!
Opět dvoukolové klání se bude započítávat do seniorského žebříčku, hraje se v úterý a ve středu 24.-25.5. Přihlášky můžete podávat do 23.5.2005 12:00.
Na rozpis turnaje se podívejte zde...

12.5.2005
Třetí turnaj Senior Tour 2005  zároveň 2. kvalifikační se odehrál v úterý a ve středu v Konopišti
. Počasí bylo všelijaké, docela chladno a neustálé přeháňky, což jistě ubralo hráčům na výsledku. Na grýnech byla vidět tuhá zima, plíseň vykonala své a tak v nejlepší kondici ještě nebyly. Ale účast byla vynikající - 110 mužů a 21 žen!. V obou kategoriích se muselo o vítězi rozhodnout v rozehrávce, jak to probíhalo v ženách informace zatím nemáme, zvítězila Eva Tichá (187, GKAB) před Pavlo Novotnou (187, GCP) a Kamilou Pobudovou (192 GCK).  V mužské kategorii se také odehrálo drama až do "prodloužení", protože Jirka Kodeš a Honza Kunšta skončili řádný turnaj se shodným výsledkem 152 ran. O vítězi tak musela rozhodnout rozehrávka, kterou vítězstvím ukončil Jirka Kodeš na třetí jamce. Na třetím místě skončil Honza Schovánek s výkonem 155 ran.
Kompletní výsledky najdete zde...

Zleva: Honza Schovánek, Jiří Kodeš a Honza Kunšta

6.5.2005
Dne 03.04.2005 se uskutečnil jeden z dalších turnajů série Senior Tours 2005 na devíti jamkovém hřišti v Praze Motole. Za teplého, ale vlhkého počasí, za daných dobře podmínek, připraveného hřiště, se do turnaje přihlásilo 33 mužů a 7 žen. Škoda, že na tento tradiční turnaj byla tak malá účast, ale i tak vše proběhlo v pořádku a doufám, že účastníci  byli spokojeni.
Z mužů zvítězil Pospíšil Bohouš GC Praha s počtem úderů 165. Na druhém místě se umístil Robětín Petr senior GC KV s počtem úderů 169 a třetí místo obsadil Nečas Jan GCK s počtem úderů 175.
V ženách zvítězila Eva Tichá GCAB s počtem úderů 198, před Jaroslavou Hůlovou GKDD a třetí Radslavou Arnsteinovou 1.JČB.